محصول تخصصی تابلو کنتوری با تاییدیه از ارزشمندترین تجهیزاتی است که نمی توانید بی توجه به قابلیت ها و ویژگی های آن اقدام به نصب تابلو برق کنید.

علت با اهمیت بودن تابلو های کنتوری با تاییدیه در این است که از جان ساکنین در برابر خطرات محافظت می کند و با محاسبه برق ساختمان، آن را به اداره برق اعلام می کند.

بهترین نوع این تابلو ها توسط واسطه های الکتریکی فراهم می شود تا با شارش مداوم بارهای الکتریکی و نیروی برق، کنتور دچار آسیب های جدی نشود و بهترین کیفیت تابلو ها با هزینه ای مناسب در اختیارتان قرار بگیرد.

تاییدیه محصولات فیزیکی

کنتور برق
کنتور برق

چیست؟

تاییدیه در واقع نشانه ای برای اعلام صحت و صلاحیت محصول است که برای محصولاتی به کار برده می شود که خطرات ناشی از مشکلات آن ها، بار قانونی سنگینی به همراه خواهد داشت و برای حل آن لازم است که از سمت نهاد معتبری، تاییدیه دریافت کرده و تضمین شوند.

تایدییه از سمت اداره برق صادر می شود و از طریق واسطه های معتبر به مصرف کنندگان ارائه می شود که می توانید از طریق سایت شرکت نور آسا، اقدام به خرید تابلو کنتوری با تاییدیه کنید.

نکته قابل ذکر این است که تاییدیه به تابلو هایی اعم از تابلو های صنعتی، تابلو بانک خازنی، تابلو برق فرمان موتوری، تابلو توزیع برق مسکونی، تابلو برق کنترل اتومات مدارهای الکتریکی و تابلو برق مارشالینگ نیز تعلق می گیرد.

ابعاد استاندارد تابلو برق کنتوری

تابلو کنتوری با تاییدیه دارای استاندارد های ابعادی در طول، عرض و عمق تابلو هستند که استاندارد آن ها در هر یک از انواع دیوار کوب و ایستاده متفاوت است.

علاوه بر ابعاد تابلو ها پس از مونتاژ، استاندارد هایی نیز وجود دارد که مربوط به نصب و قرار گیری تابلو های برق با تاییدیه است.

این استاندارد ها، باید و نباید هایی هستند که در کاهش خطرات و آسیب های جانی و مالی تاثیر مستقیم دارند و لازم است که بر اساس آن، اقدام به نصب تابلو های خریداری شده کنید.

برای مطالعه مطالب بیشتر به صفحه بلاگ ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *