بهترین تابلو کنتوری با کیفیت بالا، دارای تاییدیه از شرکت توزیع نیروی برق و شرکت های معتبر است که در انواع تابلو های تکفاز و سه فاز موجوداند.

تابلو برق های ساختمانی، تابلو برق هایی هستند که برای جریان های ولتاژ ضعیفی به کار می روند که یکی از آن ها، تابلو های کنتوری بوده که به شکل توکار و روکار در ساختمان ها دیده می شوند.

خرید تابلو برق کنتوری

تابلو کنتوری با کیفیت

تابلو اصلی یا همان تابلو کنتور، یکی از تجهیزات تامین کننده برق در ساختمان ها است که از کابل های برقی که از تیر برق ها گرفته می شود، تغذیه می کند تا برق واحد های مختلف را تامین کند و برق شهری را وارد واحد ها می کند.

تابلو کنتور در نزدیکی در نصب می شود و داخل آن حاوی دسته کلید ها، اندازه گیر ها، پوش باتن ها، لامپ سیگنال و … است که متناسب با نیاز محیط ساختمان، از قسمت جلو یا پشت تابلو باز و بسته می شوند.

زمانی می توانید از کارایی های یک تابلو کنتوری با کیفیت بهره مند شوید که فرآیند حساس نصب و نکات استاندارد آن را رعایت کنید.

علاوه بر این ها، تابلو کنتور ها می توانند میزان مصرف برق هر یک از واحد های ساختمانی را محاسبه کنند.

کیفیت تابلو کنتوری

برای اطمینان از کارایی تابلو کنتوری با کیفیت و استاندارد پس از تکمیل فرآیند، تست خواهند شد.

تست این تجهیزات از مهم ترین کاری است که باید انجام شود، چون هر خطایی به دلیل عدم رعایت استاندارد یا بی کیفیتی تابلو، خطرات مالی و جانی زیادی به بار آورد.

علاوه بر کیفیت تابلو برق، همه قطعات و تجهیزات باید با کیفیت بالا انتخاب شوند، چون این تابلو ها از ورود شوک الکتریکی به بدن جلوگیری می کنند و از همه تجهیزات در برابر عوامل محیطی محافظت می کند.

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه مجازی ما در اینستاگرام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *