امروزه دنیای تابلو سازی بسیار گسترش پیدا کرده است. در حال حاضر تمامی ساختمان ها تابلو دارد. تابلو برق باعث شده تا برق کشی تمامی ساختمان ها درست شود. در زمان قدیم اتصالی برق در ساختمان ها زیاد بود؛ اما بعد از تولید تابلو برق خیلی کمتر اتصالی برق به وجود آمده است. اما برای اینکه یک تابلو تولید شود، کلی کار وجود دارد. یکی از اصلی ترین کار ها برای تولید تابلو برق، آماده کردن بدنه آن است. برش زدن بدنه تابلو کار بسیار دشواری می‌باشد. برای اینکار باید از خدمات لیزر تابلو برق استفاده کنیم. در این مقاله قرار است درباره خدمات لیزر تابلو صحبت کنیم.

‍‌

خدمات لیزر تابلو برق چیست؟

برای برش بدنه تابلو، نیاز به دستگاه لیزر می‌باشد. دستگاه لیزر به صورت منظم بدنه تابلو را برش میزند. در اینکار خیلی مهم است که برش بدنه تابلو، به صورت منظم و ضخیم باشد.

خیلی از شرکت ها و یا افراد در برش بدنه تابلو، بی کیفیت کار می‌کنند. بعد از کامل شدن تابلو، تابلو باید تایید بشود و اگر ضخامت برش کم باشد تابلو رد می‌شود. سپس حتما باید مراقب باشیم تا شرکتی که برایمان این بدنه را برش زده است، معتبر باشد که به چنین دردسر هایی نرسد.

دستگاه لیزر چه جنس هایی را میبرد و ضخامت آن چقدر است؟

با این دستگاه می‌توان بعضی از فلزات را برش زد. این فلزات عبارتند از:

با دستگاه لیزر می‌توان تمامی موارد بالا را در ضخامت 2 تا 20 میلی متر برش زد. برای همین است که بعضی از شرکت ها برش با ضخامت کم میزنند. مخصوصا اینکار بیشتر در محصولاتی مثل مس انجام می‌شود که گران است.

جمع بندی

خدمات لیزر تابلو برق توسط هر شرکت و یا کارخانه ای انجام نمی‌شود. شرکت نورآسا برش فلزاتی که گفته شد را با بهترین کیفیت و قیمت برای شما انجام می‌دهد. برای اینکار فقط کافیه تا با ما تماس بگیرید تا بهتون بهترین مشاوره را بدهیم.

اینستاگرام ما را دنبال کنید و ما را فالو کنید.

طراحی و تولید محتوای سایت: https://pikama.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *