در حال حاضر درون تمام خانه ها، تابلو برق کار شده است. دلیل استفاده از تابلو برق درون ساختمان ها، امن شدن برق است. البته که تابلو برق باعث منظم تر شدن هم می شود. خیلی مهم است که تابلو برق دارای کیفیت بالا باشد. ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تابلو برقی که از ما خرید می کنید، تاییدیه اداره برق را کسب کرده و از همه لحاظ دارای بالاترین کیفیت می باشد. صادرات تابلو برق به کشور های همسایه نیز توسط ما انجام می شود.

صادرات تابلو برق

خیلی از شرکت ها و یا افرادی که درون کشور های مجاور ایران قرار دارند، نیاز به تابلو برق هایی با کیفیت دارند که نمی دانند می توانند آن ها را از کجا پیدا کنند. ما میتوانیم این اطمینان را از لحاظ کیفیت به شما بدهیم که بعد از ارسال تابلو های برق برای شما، رضایت شما را جلب کنیم.

اول از همه باید بهتون بگم که تابلو برق های شرکت ما دارای تاییدیه اداره برق می باشد. در ایران تاییدیه تابلو برق خیلی سخت داده می شود و حتما باید تابلو برق شما دارای کیفیت بالایی باشد تا تاییدیه بگیرید. دلیل این سخت گیری، بهتر شدن وضعیت برق خانه ها می باشد.

دوم باید بهتون بگم درون تابلو برق های ما از بهترین لوازم برقی استفاده شده است. برای مثال از مهم ترین وسایل برقی درون تابول برق مینیاتوری است که از بهترین کیفیت موجود در بازار استفاده شده است. علاوه بر آن داکت، کنتاکتور، کلید اتوماتیک و… با کیفیت استفاده شده است. حتی بدنه تابلو های ما نیز کیفیت بسیار مناسبی دارد و من می توانم به این خاطر امنیت را به شما بدهم که تابلو ها از بهترین کیفیت برخوردار هستند.

تابلو برق روکار یکی از محبوب ترین محصولات توی تابلو هست. تابلو برق های روکار توسط بسیاری از افراد ساخته و به فروش میرسد. اما می توانیم برای شما هر تابلویی که می خواهید را مونتاژ و برای شما ارسال کنیم.

جمع بندی

به عنوان مطلب آخر میخوام بهتون بگم که هر خانه ای نیاز به تابلو برق دارد. چراکه تابلو برق ایمنی خانه را بالا میبرد.

اگر دنبال خرید تابلو برق و یا صادرات آن هستید، با ما تماس بگیرید تا بهتون مشاوره بدیم و در صورت رضایت به شما خدمت کنیم.

اینستاگرام ما را دنبال کنید و ما را فالو کنید.

طراحی و تولید محتوای سایت: https://pikama.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *