[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”slideInRight”]

قیمت تابلو برق

قیمت تابلو برق و هزینه تعویض آن یا حتی ارتقا آن برای پاسخگویی به تقاضاهای مدرن ، گاهی اوقات برای صاحبان خانه بسیار سنگین است. 

با این حال ، سیستم های الکتریکی حیات خواص مدرن هستند و یک صفحه برق به روز و مناسب می تواند از خانه ، لوازم و وسایل الکترونیکی شما با تمام داده های مهمی که ممکن است در آنها ذخیره کنید محافظت کند.

عواملی که قیمت تابلو برق را تحت تأثیر قرار می دهند

اگر بخواهید بدانید “هزینه تعویض تابلوی برق چقدر است؟” ، پاسخ همیشه تقریباً ” بستگی دارد” خواهد بود.

بیشتر بخوانید:تابلو برق توزیع

و این درست است ، زیرا عوامل زیادی در میزان نهایی که باید بپردازید تأثیر دارند. بعضی اوقات به شرایط موجود بستگی دارد ، مثلاً چند مدار ممکن است داشته باشید.

1. آمپراژ – این یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام محاسبه قیمت تابلو برق است.

برای قیمت تابلو برق جدید ، هرچه میزان آمپراژ بالاتر باشد ، هزینه آن نیز بیشتر است ، اما یک پانل آمپر بالاتر نیز می تواند نیازهای الکتریکی شما را بهتر و ایمن تر ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:تابلو برق

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت تابلو برق و خرید با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

همراه: 09128886036

تلفن کارخانه:56454660[/vc_column_text][vc_single_image image=”6899″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”slideInRight”][vc_column_text css_animation=”slideInLeft”]2. محل سکونت – محل زندگی شما عمدتا به این دلیل است که هزینه های کارگری از شهری به شهر دیگر و همچنین منطقه ای به منطقه دیگر بسیار متفاوت است.

میانگین کشوری هم برای قیمت قطعات و هم برای نیروی کار وجود دارد ، اما اگر در منطقه ای با هزینه زندگی بالاتر زندگی می کنید ، احتمالاً این هزینه بالاتر از میانگین کشوری خواهد بود. 

3. شرایط – هر پروژه متفاوت است و عوامل حدس خاصی وجود دارد که بر هزینه تأثیر می گذارد.

درجه دشواری یا دسترسی ، از قبیل عدم دسترسی به عنوان مثال در زیر خانه ، و همچنین مقدار مدارهای مورد نیاز ، همه در قیمت موثر هستند.

بیشتر بخوانید:سیواکن S8

هزینه های اضافی هنگام تعویض صفحه برق

وقتی می خواهید تابلوی برق خود را تعویض کنید ، فقط جعبه تابلو نیست که باید بخرید.

 به احتمال زیاد ، شما باید اجزای دیگر را نیز جایگزین کنید و قیمت آنها نیز متفاوت است.

قسمتهایی را که معمولاً هنگام تعویض تابلوی برق نیاز به تغییر دارند ، در زیر مشاهده کنید:

خوراک های زیرزمینی از طریق لوله ای به داخل زمین منتقل می شوند ، در حالی که کابل های هوایی معلق هستند.

سیستم اتصال زمین

و به عنوان پشتیبان از سیم خنثی ارائه شده توسط شرکت برق استفاده می شود.

پس احتمال دارد برق هنگامی که در تابلوی شما فرو رفت ممکن است مشکلات دیگری پیدا کند.

برخی از مشکلات ممکن است شامل سیم کشی قدیمی باشد که باید برای کدگذاری ، دیوار خشک که ممکن است نیاز به باز شدن داشته باشد یا سایر قطعات فرسوده که باید تعویض شوند.

 بنابراین ، تا زمانی که همه چیز از بین نرود ، نمی توانید هزینه دقیق داشته باشید.

این امر به ویژه هنگامی اعمال می شود که فرآیند جایگزینی شامل بروزرسانی نیز باشد ، و مهم این است که برای صرفه جویی در هزینه ، از گرفتن مجوزهای مناسب و انجام بازرسی های بعدی صرف نظر نکنید.

 این همان چیزی است که ایمنی آتش نشانی منزل شما را تضمین می کند.

بیشتر بخوانید:سکسیونر چیست؟ و انواع مختلف آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تابلو برق و خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

همراه:09128886036

تلفن کارخانه:56454660[/vc_column_text][vc_single_image image=”6773″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”slideInRight”][vc_column_text]

هزینه به روز رسانی صفحه اصلی برق به 200 آمپر

هنوز خانه های قدیمی وجود دارند که دارای پنل های 60 یا 80 آمپر هستند ، که دیگر کد آنها مناسب نیست یا نمی توانند نیازهای الکتریکی روزهای مدرن را برآورده کنند. امروزه حداقل مقداری که یک خانوار به آن نیاز دارند 200 آمپر است.

هزینه بروزرسانی به سرویس 400 آمپر

گرچه تقریباً نادر است ، اما خانه هایی وجود دارند که ممکن است به 400 آمپر ارتقا پیدا کنند ، اما معمولاً اگر تعداد قابل توجهی از تجهیزات و وسایل الکترونیکی ویژه که از انرژی زیادی استفاده می کنند وجود داشته باشد.

 

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”درباره ما” font_container=”tag:h2|text_align:right”][vc_column_text]صنایع تابلو برق شرکت نورآسا طراحی و ساخت , نصب و راه اندازی انواع تابلو برق , بانک خازن , سیستم های برق صنعتی و اتوماسیون و PLC تولید تابلوهای دیواری

بدنه(اسکلت) تابلوهای برق، سینی کابل و اتصالات تولید و پخش انواع تابلوتقسیم توکار، جعبه تقسیم و تابلوی آسانسوری.

تابلوهای برق به طور کلی در چهار نوع ایستاده ثابت، ایستاده کشوئی، دیواری روکار و دیواری توکار تولید میگردد.

انجام خدمات مشاوره و طراحی برق صنعتی توليدات شركت نورآسا در صنایع تابلو برق و سینی کابل بصورت طرح نوين و ابتكاري است که می توان به برخی از این محصولات اشاره نمود :

۱ – تولید و ساخت انواع تابلو های برق صنعتی فشار ضعیف مورد استفاده در صنایع مختلف ۲- ساخت تابلو برق ایستاده ۳ – ساخت تابلو برق دیواری ۴ – ساخت انواع اسکلت و بدنه تابلوهای برق ۵- نصب و راه اندازی انواع تابلو برق های فشار ضعیف و برق صنایع 6- طراحي ساخت و راه اندازي انواع تابلو برقهاي کنترل وفرمان 7- طراحي ساخت ونصب انواع تابلو برقهاي اينورتري 8- طراحی و ساخت تابلوهای صنعتی (ریتال) 9- توزیع، اضطراری، مسکونی(کنتوری) 10- مجری طرح نیرو رسانی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *