کابل کشی شبکه مانند یک رسانه عمل می کند که از طریق آن اطلاعات از یک دستگاه شبکه به دیگری منتقل می شوند. نوع کابل انتخاب شده برای شبکه به اندازه، توپولوژی و روش شبکه بستگی دارد. انواع مختلف کابل های شبکه وجود دارد که به عنوان ستون فقرات و زیرساخت شبکه عمل می کنند.

انتخاب نوع صحیح کابل کشی شبکه می تواند عملکردهای مختلف تجاری را تحت تأثیر قرار دهد. زیرا مدیران شرکت شبکه از فن آوری های جدید استفاده می کنند. نوع کابل شبکه مورد استفاده در هر زیرساخت شبکه یکی از حیاتی ترین جنبه های شبکه در صنایع مختلف است.

کابل کشی شبکه در سریعترین زمان ممکن

کابل هم محور یا کواکسیکال

این یک هادی مسی در وسط دارد. یک لایه پلاستیکی عایق بین محافظ فلزی بافته شده و هادی مرکز را فراهم می کند. سپر فلزی تداخل خارجی موتورها، چراغ های فلورسنت و سایر رایانه ها را مسدود می کند.

کابل کواکسیال در برابر انسداد سیگنال بسیار مقاوم است ، اگرچه نصب آن پیچیده است. این می تواند طول کابل های بزرگ بین دستگاه های شبکه را نسبت به کابل جفت پیچ خورده کنترل کند. دو نوع کابل کواکسیال نازک و کواکسیال ضخیم هستند.

کابل جفت پیچ خورده محافظ (STP)

نوع خاصی از سیم کشی تلفن مسی است که در تأسیسات تجاری استفاده می شود. یک محافظ خارجی که به عنوان زمین عمل می کند به سیم های تلفن جفت پیچ خورده طبیعی اضافه می شود. اگر می خواهید کابل را در محلی با تداخل احتمالی و خطر برای جریان الکتریکی در UTP قرار دهید، می توانید از کابل جفت پیچ خورده استفاده کنید. کابل های محافظ همچنین می توانند به گسترش فاصله بین کابل ها کمک کنند.

کابل فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری از یک هسته شیشه ای مرکزی تشکیل شده است که توسط لایه های زیادی از مواد محافظ احاطه شده است. اینگونه مشکل انسداد الکتریکی را با انتقال نور و نه سیگنال های الکترونیکی، برطرف می کند. این باعث می شود آنها برای جوهای خاصی که حاوی مقدار زیادی تداخل الکتریکی هستند مناسب باشد. به دلیل مقاومت در برابر نور و رطوبت، کابل فیبر نوری استاندارد اتصال شبکه ها در بین ساختمان ها شده است.

کار کابل کشی شبکه ما به همه اساسنامه ها، دستورالعمل ها و مدل ها پایبند است. این امر بسیار مهم حیاتی است زیرا که ممکن است بسیاری از تأمین کنندگان کابل کشی شبکه، از کابل کشی نامرغوب و غیر استاندارد استفاده کنند. اطمینان حاصل کنید که استقرار سیستم شما 100٪ سازگار بوده و از شرکت مطمینی خدمات دریافت میکنید.

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *